Rabbit Hole (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
