Rabbit Hole (2.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Page redirect
sv: Vidarebefordra till sida

en: Access Denied
sv: Åtkomst nekad

en: cancel
sv: avbryt

en: Page not found
sv: Sidan hittades inte

en: About
sv: Om

en: Behavior
sv: Beteende

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: this link
sv: denna länk

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Fallback behavior
sv: Reservbeteende

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering

en: Rabbit Hole settings
sv: Inställningar för Rabbit Hole

en: Display the page
sv: Visa sidan

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper
