Rabbit Hole (2.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Other
te: ఇతర

en: cancel
te: రద్దుచేయి

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు

en: About
te: గురించి
