Rabbit Hole (2.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
