Rabbit Hole (2.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Configure
af: Verstel

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind
