Rabbit Hole (2.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
