Rabbit Hole (2.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Configure
he: הגדרות

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Access Denied
he: גישה חסומה

en: cancel
he: בטל

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: About
he: אודות

en: Behavior
he: התנהגות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Fallback behavior
he: התנהגות חילופית

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו
