Rabbit Hole (2.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki

en: About
is: Um
