Rabbit Hole (2.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Access Denied
kn: ನಿಲುಕನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Page not found
kn: ಪುಟವು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Behavior
kn: <b>ವರ್ತನೆ</b>
