Rabbit Hole (2.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: About
ku: دەربارە
