Rabbit Hole (2.0.0-alpha3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок

en: Page not found
ky: Бет табылган жок
