Rabbit Hole (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Access Denied
lt: Pieiga Uždrausta

en: cancel
lt: atšaukti

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
