Rabbit Hole (2.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Configure
ast: Configurar

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru
