Rabbit Hole (2.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Response code
bo: ཕྱིར་ལན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ
