Rabbit Hole (2.0.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Other
cy: Arall

en: cancel
cy: Diddymu

en: Page not found
cy: Methu darganfod y dudalen
