Rabbit Hole (2.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Page redirect
hu: Oldalátirányítás

en: Access Denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: cancel
hu: mégsem

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: About
hu: Leírás

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Response code
hu: Válaszkód

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Behaviour
hu: Viselkedés

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal

en: 301 (Moved Permanently)
hu: 301 (Véglegesen áthelyezve)

en: 302 (Found)
hu: 302 (Megtalálva)

en: 303 (See other)
hu: 303 (Lásd másik helyen)

en: 304 (Not modified)
hu: 304 (Nincs módosítva)

en: 305 (Use proxy)
hu: 305 (Proxy használata szükséges)

en: Target entity type
hu: Cél-entitástípus

en: Entity Type ID
hu: Entitástípus azonosító

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok
