Rabbit Hole (2.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
