Rabbit Hole (2.0.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Page not found
pa: ਸਫਾ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ
