Rabbit Hole (2.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Page redirect
pl: Przekierowanie na stronę

en: Access Denied
pl: Dostęp zabroniony

en: cancel
pl: anuluj

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: About
pl: O stronie

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Response code
pl: Kod odpowiedzi

en: Entity type
pl: Typ encji

en: this link
pl: ten odnośnik

en: No bundles available.
pl: Brak dostępnych paczek.

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Fallback behavior
pl: Zachowanie awaryjne

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania

en: Rabbit Hole settings
pl: Ustawienia dostępu

en: Administer Rabbit Hole settings for @entity_type
pl: Zarządzaj ustawieniami dostępu dla @entity_type

en: Display the page
pl: Wyświetl stronę

en: Rabbit Hole nodes
pl: Rabbit Hole węzły

en: Adds Rabbit Hole functionality for nodes.
pl: Dodaje funkcjonalność Rabbit Hole dla węzłów.

en: Rabbit Hole users
pl: Rabbit Hole użytkownicy

en: Adds Rabbit Hole functionality for users.
pl: Dodaje funkcjonalność Rabbit Hole dla użytkowników.

en: Rabbit Hole files
pl: Rabbit Hole pliki

en: Adds Rabbit Hole functionality for files.
pl: Dodaje funkcjonalność Rabbit Hole dla plików.

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej

en: Entity Type ID
pl: ID Typu Encji
