Rabbit Hole (2.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Other
gu: અન્ય

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
