Rabbit Hole (2.0.0-alpha5) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Action
it: Azione

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Configure
it: Configura

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Configuration
it: Configurazione

en: Other
it: Altro

en: Page redirect
it: Ridirezione a una pagina

en: cancel
it: annulla

en: Page not found
it: Pagina non trovata

en: About
it: Informazioni

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Bundles
it: Bundle

en: Redirect path
it: Percorso di reindirizzamento

en: Target entity type
it: Il tipo di entità target

en: Entity Type ID
it: ID tipo di entità
