Rabbit Hole (2.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა
