Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
