Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Page redirect
el: Ανακατεύθυνση σελίδας

en: cancel
el: ακύρωση

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού
