Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento
