Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Configure
fr: Configurer

en: Page redirect
fr: Rediriger vers une page

en: Access Denied
fr: Accès refusé

en: cancel
fr: annuler

en: Page not found
fr: Page non trouvée

en: Behavior
fr: Comportement

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundles
fr: Types

en: Bundle
fr: Type

en: Behaviour
fr: Comportement

en: Redirect path
fr: Chemin de redirection

en: Target entity type
fr: Type d'entité cible

en: Entity Type ID
fr: Identifiant (ID) du type d'entité

en: Enabled entity types
fr: Types d'entités activés
