Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Page not found
hi: पृष्ठ नहीं मिला

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundles
hi: बंडल

en: Bundle
hi: पोटली

en: Target entity type
hi: लक्ष्य इकाई प्रकार
