Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Action
id: Tindakan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Access Denied
id: Akses Ditolak

en: cancel
id: batal

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: Behavior
id: Perilaku

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundles
id: Bundel

en: Bundle
id: Bundel

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan

en: Target entity type
id: Tipe entity target

en: Entity Type ID
id: ID Jenis Entitas

en: Enabled entity types
id: Jenis entitas yang diaktifkan
