Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Action
ja: アクション

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Configure
ja: 設定

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Page redirect
ja: ページリダイレクト

en: Access Denied
ja: アクセスが拒否されました

en: cancel
ja: キャンセル

en: Page not found
ja: ページが見つかりません

en: Behavior
ja: 動作

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bundle
ja: バンドル

en: Behaviour
ja: 動作

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス

en: Target entity type
ja: 対象エンティティタイプ

en: Entity Type ID
ja: エンティティタイプID
