Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Configure
kk: Баптау

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ
