Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Configuration
mg: Fanamboarana
