Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Access Denied
ms: Akses Dinafikan

en: Page not found
ms: Halaman tidak dijumpai
