Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: cancel
nn: avbryt

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje
