Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Page redirect
oc: Redirigir cap a una pagina

en: cancel
oc: anullar

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet
