Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ
