Rabbit Hole (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Page redirect
uk: Переадресація сторінки

en: Access Denied
uk: Немає доступу

en: cancel
uk: скасувати

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: No bundles available.
uk: Пакети недоступні

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування

en: Target entity type
uk: Тип цільової сутності

en: Entity Type ID
uk: ID типу сутності

en: Enabled entity types
uk: Увімкнені типи сутностей

en: Redirect code
uk: Код переспрямування
