Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Configure
da: Konfigurér

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: Access Denied
da: Adgang nægtet

en: cancel
da: fortryd

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: About
da: Om

en: Behavior
da: Opførsel

en: Response code
da: Responskode

en: Entity type
da: Entity-type

en: Redirect path
da: Omdirigér sti

en: Target entity type
da: Entitetstypemål

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer
