Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Configure
et: Seadistus

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: cancel
et: katkesta

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond

en: 302 (Found)
et: 302 (Leitud)

en: 307 (Temporary redirect)
et: 307 (Ajutine suunamine)

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Entity Type ID
et: Olemi tüübi ID
