Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: Page redirect
fa: هدایت صفحه

en: Access Denied
fa: دسترسی ممنوع می باشد

en: cancel
fa: لغو

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: About
fa: درباره

en: Behavior
fa: رفتار

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Target entity type
fa: نوع عنصر مرجع
