Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: About
km: អំពី
