Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: cancel
lv: atcelt

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts
