Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй
