Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Page not found
se: Siidu ii gávdno

en: About
se: Birra
