Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Action
tr: Eylem

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Other
tr: Diğer

en: cancel
tr: iptal

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu

en: Target entity type
tr: Hedef varlık tipi

en: Entity Type ID
tr: Varlık Tipi Kimliği
