Rabbit Hole (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Action
oc: Accion

en: File
oc: Fichièr

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Other
oc: Autre

en: Page redirect
oc: Redirigir cap a una pagina

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: About
oc: A prepaus

en: Response code
oc: Còde responsa

en: Taxonomy Term
oc: Tèrme de taxonomia
