Rabbit Hole (8.x-1.0-beta10) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Action
hi: कार्रवाई

en: File
hi: फ़ाइल

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Media
hi: मीडिया

en: Other
hi: अन्य

en: Page not found
hi: पृष्ठ नहीं मिला

en: About
hi: के बारे में

en: Bundle
hi: पोटली
