Rabbit Hole (8.x-1.0-beta11) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Group
be: Група

en: Action
be: Дзеянне

en: File
be: Файл

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Media
be: Мультымедыя

en: Other
be: Іншыя

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі
