Rabbit Hole (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: File
cy: Ffeil

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Other
cy: Arall

en: Page not found
cy: Methu darganfod y dudalen
