Rabbit Hole (8.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Action
ja: アクション

en: File
ja: ファイル

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Media
ja: メディア

en: Other
ja: その他

en: Page redirect
ja: ページリダイレクト

en: Page not found
ja: ページが見つかりません

en: About
ja: アバウト

en: Behavior
ja: 動作

en: Response code
ja: レスポンスコード

en: Taxonomy Term
ja: タクソノミーターム

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス

en: Redirect settings
ja: リダイレクトの設定

en: Display the page
ja: ページを表示

en: Allow these settings to be overridden for individual entities
ja: 個々のエンティティでこれらの設定をオーバーライドすること許可
