Rabbit Hole (8.x-1.0-beta6) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Group
si: සමූහය

en: File
si: ගොනුව

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Page not found
si: වෙබ් පිටුව සොයගනීමට නොහැකියි
